Op vrijdag 22 mei 2026 vond de jaarlijkse sportdag van onze school plaats bij Atletiekvereniging “Generaal Michaëlis” en wat was het een geweldige dag! Onder een strakblauwe lucht volop zon verzamelden de kinderen zich op een groot veld vol uitdagende spellen en indrukwekkende springkussens.
De sfeer zat er meteen goed in. Voor de kinderen was het een heerlijk moment om even samen actief bezig te zijn in de buitenlucht. De hele dag stond in het teken van plezier, beweging en ontspanning. Overal op het terrein zag je enthousiaste gezichten: er werd gerend, geklommen, gesprongen en gelachen. De kinderen lieten zien hoe sterk en behendig ze waren, of toonden juist hun durf en lef op de hogere en spannendere toestellen.
Vooral de middaggroep kreeg te maken met de warmste uren van de dag. Dat maakte de activiteiten extra uitdagend, maar gelukkig was er voldoende water aanwezig om goed te kunnen drinken en even af te koelen. Zo kon iedereen op een verantwoorde manier blijven genieten van alle leuke activiteiten.
De springkussens waren een groot succes en zorgden voor urenlang plezier. Voor het huren werken wij samen met
Happy Rent (https://happyrent.nl/nl/springkussen-huren).
Dankzij hen stond het veld vol met veilige en uitdagende spring- en speeltoestellen.
Daarnaast willen wij graag onze sponsoren bedanken: Plus Ton Henst en Bakkerij Bekkers voor hun bijdrage aan deze mooie dag. Ook veel dank aan alle hulpouders die zich hebben ingezet om alles soepel te laten verlopen. Zonder hun hulp was deze dag niet mogelijk geweest!
Kortom, het was een fantastische sportdag waar we met veel plezier op terugkijken!